O nas

1

ITT Polska to ogólnopolska organizacja sprzedaży usług energetycznych i technologicznych. Prowadzimy również usługi doradcze dla naszych klientów.

 

Na polskim rynku funkcjonujemy od 2001 roku. Od początku zajmujemy się wdrażaniem  nowoczesnych rozwiązań technicznych oraz wprowadzaniem innowacyjnych produktów pozwalających naszym klientom na rozwój ich przedsiębiorstw oraz na zwiększenie ich skuteczności i konkurencyjności.

 

Swoją działalność rozpoczynaliśmy w branży IT, w zakresie komputeryzacji i telekomunikacji. Teraz skupiamy się na promowaniu nowoczesnych produktów i usług z obszaru energetyki, które umożliwiają naszym klientom generowanie oszczędności oraz efektywne zarządzanie poborem energii.

 

Wybraliśmy energetykę, gdyż jest dzisiaj najdynamiczniej rozwijającą się branżą w kraju. Zmiany dokonujące się w tym obszarze tj. uwolnienie rynku, demonopolizacja i konkurencyjność, są dla nas ogromnym wyzwaniem, a naszym klientom pozwalają na korzystanie z nowoczesnych rozwiązań kontroli zużycia energii elektrycznej.”

Pomagamy naszym klientom w znaczącym obniżeniu kosztów energii elektrycznej. Przygotowujemy  kompleksową optymalizację kosztów zakupu i dostawy energii elektrycznej, jak również optymalizację poboru energii.

Prowadzimy także usługi doradcze w zakresie projektowania instalacji OZE (Odnawialnych Źródeł Energii), doboru źródeł energii oraz pomocy w zakresie uzyskania preferencyjnego dofinansowania na ich wdrożenie.

Scroll to Top