Zmiana sprzedawcy

Zmień sprzedawcę i oszczędzaj!

Czy wiesz, że już ponad 70 proc. dużych firm w Polsce zmieniło dostawcę energii elektrycznej? Jeśli również zastanawiasz się nad dołączeniem do tego grona skontaktuj się z nami. Przeprowadzamy kompleksowy proces zmiany sprzedawcy energii elektrycznej. Oferujemy niższą cenę wraz z gwarancją utrzymania jej na stałym poziomie.

Na podstawie udzielonego pełnomocnictwa od klienta dopełniamy wszelkich niezbędnych formalności. Nasi klienci nie muszą martwić się formalnościami, całą dokumentację wykonujemy samodzielnie. Proponujemy zmianę sprzedawcy energii elektrycznej na jednego z największych i najbardziej ekologicznych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce – Energę-Obrót SA.

ENERGA-OBRÓT SA – jeden z największych dostawców energii elektrycznej w kraju, dostarczający energię elektryczną dla ponad 2,5 mln klientów indywidualnych oraz 300 tys. klientów biznesowych. Jest to największy sprzedawca energii ze źródeł odnawialnych.


ZALETY NASZEJ OFERTY:

  • Atrakcyjne rabaty cenowe na energię elektryczną;
  • Oferty dopasowanie  do indywidualnych potrzeb klienta;
  • Gwarancja oszczędności nawet do 20%;
  • Brak opłaty handlowej;
  • Fachowa obsługa, szybka zmiana sprzedawcy, pewność i bezpieczeństwo usług;
  • Możliwość skorzystania z oferty stałej ceny nawet do końca 2015 roku;
  • Możliwość optymalnego zaplanowania budżetu firmy;
  • Indywidualna analiza bieżącej taryfy klienta i historii zużycia energii elektrycznej umożliwiająca optymalizację kosztów;
  • Troska o środowisko – na specjalne życzenie klienta przygotowujemy oferty dostarczenia energii zielone,j w 100%pochodzącej ze źródeł odnawialnych, potwierdzonej certyfikatem firmy Energa-Obrót.

Obecnie swoją ofertę na sprzedaż energii kierujemy do klientów na obszarze wskazanym na mapie w kolorze bordowym.

Tu jest nasz największy potencjał i tu mamy najlepsze oferty!

Zmieniając sprzedawcę energii elektrycznej jedyne co się zmieni u klienta to sprzedawca – na jednego z największych w Polsce oraz oferta - na znacznie atrakcyjniejszą.

Nasze doświadczenie w tej dziedzinie daje nam możliwość przygotowywania ofert „skrojonych na miarę”, a zaufanie klientów, które stale rośnie powoduje, że grupa naszych klientów systematycznie się poszerza.

Scroll to Top