Dla firm

 

Wiemy jak ważne jest racjonalne korzystanie z energii, dlatego nasze usługi pomagają sprostać temu zadaniu.

 

 

arrow

Energia

odnawialna

close

info:

Ochrona środowiska to nie jest temat tylko dla ekologów. Dzięki wykorzystaniu naturalnych źródeł wytwarzania energii możemy zaoszczędzić własne wydatki oraz uniezależnić się od dużych koncernów energetycznych. Przyczynisz się też do zmniejszenia szkodliwego oddziaływania energetyki na środowisko.

arrow

Zmiana

sprzedawcy energii

close

info:

Dzięki uwolnieniu rynku energii elektrycznej zarówno firmy, jak i klienci indywidualni mogą zmienić sprzedawcę prądu. ITT Polska, partner Energa-Obrót, zapewnia kompleksowe wsparcie przy zmianie sprzedawcy prądu oferując najkorzystniejsze warunki cenowe.

arrow

Energo-

-oszczędne oświetlenie

close

info:

Obniż opłaty prądu elektrycznego stosując energooszczędne oświetlenie ledowe lub instalując inteligentne systemy zarządzania energią. Postaw na nowoczesne technologie i wysoki komfort pracy.

arrow

Energia

pod kontrolą

close

info:

Energia pod kontrolą to autorska usługa firmy ITT Polska. Pakiet oferuje szereg działań pozwalających na zmniejszenie opłat za energię elektryczną.

arrow

Gaz

ziemny

close

info:

Podobnie jak w przypadku rynku energii elektrycznej, niedługo będziemy mogli dokonywać zmiany dostawcy gazu. To będzie doskonała okazja na znalezienie tańszej oferty u konkurencji.

arrow

Korzyści

dodatkowe

close

info:

Wybierając usługi ITT Polska potencjalny klient może skorzystać z dodatkowych opcji oferowanych przez firmę na atrakcyjnych warunkach.

 

 

Scroll to Top