Gwarancja malejącej ceny

cut 3

Uważasz, że Twoje rachunki za prąd są za wysokie? Nie zastanawiaj się dłużej, to najwyższy czas by je obniżyć!

 

Dobierz taryfę dopasowaną do aktywności twojej rodziny i waszych potrzeb. Firma Energa przygotowała kompleksową ofertę dla klientów indywidualnych uwzględniającą różne style życia. Z oferty korzystać mogą zarówno dotychczasowi klienci firmy, jak i nowi. Pomożemy Wam dobrać najkorzystniejszą ofertę gwarantującą obniżenie dotychczasowych kosztów.

 

Jeśli przez większą część dnia nie ma was w domu, wybierz taryfę Tanie Godziny o niższych stawkach za energię w wybranych porach.

 

Jeśli natomiast wszystkie zaległości z tygodnia nadrabiacie w weekendy, relaksujecie się w gronie rodzinnym przy domowym cieście, wieczory spędzacie ze znajomymi, a dzieci nareszcie mają czas na gry komputerowe, warto pomyśleć o taryfie Oszczędne Noce i Weekendy.

 

Jest również oferta dla tych, których zużycie energii nie jest zbyt duże. Teraz mają możliwość zmniejszenia opłat stałych!

Wybierz taryfę najkorzystniejszą dla Ciebie:

 

  • G11 (Taryfa Podstawowa) – jedna strefa, jedna stawka za energię elektryczną o każdej porze dnia i nocy;
  • G12 (Tanie Godziny) – dwie strefy, niższa stawka na energię elektryczną w wybranych godzinach doby;
  • G12w (Oszczędne Noce i Weekendy) – niższe opłaty za energię w godzinach 13-15, 22-6 oraz weekendy;
  • G12r (Ekonomiczna Dolina) – tańszy prąd w godzinach 13-16 oraz 22-7.

To cztery możliwości, które elastycznie można dopasować do potrzeb klienta indywidualnego o zróżnicowanym zużyciu energii elektrycznej.

 

Dodatkowo za każdy kolejny rok korzystania z usług Energi, gwarantujemy obniżkę prądu o 2%!  Z oferty można skorzystać do końca 2013 roku.

Wybierz ofertę i sprawdź jak Twoje rachunki maleją.

Scroll to Top