Elektrownie przydomowe

 

wiatraki

Przy naszych stale rosnących potrzebach energetycznych i zwiększającym się zużyciu prądu coraz popularniejsze staje się wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Energia elektryczna wytworzona przez wiatraki jest uznawana za energię czystą, gdyż jej wytworzenie nie podciąga za sobą spalania żadnego paliwa, nie emituje do atmosfery żadnych szkodliwych gazów. Nie ma również obawy, że te zasoby się kiedyś wyczerpią.

 

Oprócz dużych farm wiatrowych stawianych na obszarach o najwyższej intensywności wiatrów, instaluje się również małe elektrownie, które mogą być wykorzystywane do zasilania wewnętrznych obwodów elektrycznych w domach, czy firmach. Ich niewielkie rozmiary pozwalają stawiać je praktycznie wszędzie. Dlaczego więc nie wykorzystać siły wiatru i zapewnić sobie własną energię?

 

Odbiorcy
 
Klienci indywidualni i firmowi.
 
Oferujemy
 

Dostarczamy wyłącznie produkty fabrycznie nowe, spełniające wysokie wymagania jakościowe. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo oraz niezawodność systemu. Dobieramy właściwe rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych, biorąc pod uwagę wszelkie wymagania. Sprawdzamy uwarunkowania terenu i możliwości  zamieszczenia elektrowni we wskazanym przez klienta miejscu. Pomagamy dobrać odpowiednie moce turbin do potrzeb energetycznych.  Oferujemy klientom kompleksowe doradztwo i współpracę od momentu rozpoczęcia działań związanych z projektem, aż po montaż urządzeń, a także kontakt w trakcie użytkowania elektrowni.

Korzyści z montażu elektrowni przydomowych
 

  • Oszczędności finansowe.
  • Uniezależnienie od dostawcy prądu, szczególnie ważne w zimie, albo na obszarach gdzie zdarzają się częste przerwy w dostawach energii.
  • Wiatr wieje całą dobę. W Polsce okresy bezwietrzne zdarzają się niezmiernie rzadko, czyli nie grozi przestój w pracy elektrowni.
  • Technologia wykorzystywana do produkcji energii jest nieskomplikowana, więc eksploatacja nie pochłania dużo kosztów.
  • Wpływ na ochronę środowiska.
  • Nadwyżkę wyprodukowanego prądu właściciel może sprzedać lokalnemu dostawcy energii.

 

Scroll to Top