Korzyści Energetyka

money givebackCodziennie dociera do nas ok. 3 tysięcy komunikatów reklamowych. Reklamy  towarzyszą nam na każdym kroku. Słyszymy je w radio, telewizji, oglądamy w prasie, internecie, ale także widzimy je na ulicach, i w sklepach itp.  Taki ogrom informacji  o różnych produktach powoduje, że większości z nich wcale nie dostrzegamy. Co należy więc zrobić, aby klient zauważył i zainteresował się naszym produktem? Im szybciej zadasz sobie to pytanie, tym szybciej znajdziesz na nie odpowiedź. My już znaleźliśmy odpowiedź i dlatego zapraszamy cię do współpracy.

 

Po pierwsze Wspólnota

 

Najtrudniejsze jest dotarcie do odpowiedniej grupy klientów,  która będzie zainteresowana nowym produktem. Nasza firma funkcjonuje w grupie partnerów handlowych oferujących produkty i usługi dla określonej grupy klientów. Klienci za zakupy dokonane u partnerów handlowych zamiast punktów otrzymują zwrot części gotówki wydanej na zakup usługi, czy towaru.  Partnerzy handlowi w zamian zyskują grono zadowolonych i stałych odbiorców.

 

Po drugie Współpraca

 

Każdy klient ma różne potrzeby i jeśli będziesz w stanie zapewnić mu spełnienie kilku jego różnych potrzeb, będziesz lepszy od konkurencji. Dlatego dzięki współpracy z nami klienci otrzymają pełną informację o usługach i produktach twojej firmy. Zyskasz darmową reklamę oraz ekspozycję we wszystkich kanałach kontaktu skierowanych do klientów grupy zakupowej.

 

Po trzecie Wygrana

 

Zadowoleni klienci oraz partnerzy handlowi to najlepsza gwarancja współpracy. Jeśli obie strony czerpią korzyści, nikt nie traci czasu na poszukiwanie nowych rozwiązań i nowych partnerów. Klienci czerpią większe korzyści jeśli wszystkie swoje usługi i towary zamawiają u partnerów handlowych oferujących profity oparte o te jednakowe zasady. Dlatego nie warto wydawać własnych kart rabatowych, honorowanych jedynie przez siebie. Klienta przekona jedna karta rabatowa działająca u wielu partnerów. Nie zastanawiaj się dłużej. Przyłącz się do nas, bo razem osiągniemy więcej.

 

Jeśli masz pytania, chciałbyś poznać więcej szczegółów, zadzwoń lub napisz:

KONTAKT

Scroll to Top