Wspólnota zakupowa

shopping

Nasi partnerzy i klienci mogą dołączyć do największej wspólnoty zakupowej umożliwiającej dokonywanie zakupów u niemal 40 tysięcy partnerów handlowych. Każdy zakup u takiego partnera handlowego to zwrot od 3 do 20 procent wartości zakupu.

 

Jednak to nie jedyna korzyść. Każdy kto dołączy do wspólnoty zakupowej może liczyć na rabaty w sklepach partnerskich. Ponadto za każdą nową osobę zaproszoną do Programu, osoba zapraszająca otrzymuje 0,5% wartości dokonywanych przez nią zakupów. Im więcej osób zaprosimy, tym większe korzyści otrzymamy. Partnerzy handlowi zyskują liczne grono stałych klientów, a w zamian klienci otrzymują zwrot części wartości zakupów.

 
Do programu przyłączyło się 36.000 Partnerów Handlowych i 4.000 Partnerów Handlowych online. Każdy z nich buduje i stale powiększa liczebność wspólnoty zakupowej. Wprowadza do niej własnych klientów, jak i dzięki niej zyskuje nowych.
 
Chcesz dołączyć do grona osób, które robiąc zakupy otrzymując zwrot części poniesionych kosztów w gotówce? Skontaktuj się z nami  

Scroll to Top