Telefonia komórkowa

 

 

Hit roku 2013!!!

Usługa „MegaPHONE” to specjalny plan cenowy No-limit (SPC) oferowany jedynie w sieci handlowej firmy ITT Polska. Realizowana jest przez sieć Plus GSM.

Usługa kierowana jest do wszystkich obecnych abonentów telefonii komórkowej wszystkich operatorów w Polsce, którzy dużo rozmawiają przez telefony komórkowe w kraju.

Opłata za usługę jest w formie stawki ryczałtowej, a w zamian za to możesz dzwonić bez limitu minut na wszystkie telefony stacjonarne i komórkowe w kraju. Dodatkowo masz nielimitowane SMS-y i MMS-y oraz dostęp do Internetu na potrzeby Twojego smartfona.

Na podstawie tej oferty możesz:

  • aktywować nowe numery w sieci komórkowej,
  • przenieść obecne numery z innej sieci, nawet w okresie trwania umowy,
  • przedłużyć aktualne umowy w sieci operatora.

Warianty oferty:

  • z telefonami na czas 24 m-cy lub
  • bez telefonów (same aktywacje) na 12 m-cy.

Zalety oferty:

  • Oferta jest tańsza od standartowej oferty biznesowej w planie „no limit” o ponad 40%! – nasze analizy wykazały, że jest obecnie najkorzystniejszą ofertą na rynku!!!
  • Do oferty przygotowano duży wybór najnowszych modeli aparatów telefonicznych po preferencyjnych cenach.  Szczegółowa oferta telefonów dostępna jest w osobnym załączniku.
  • Istnieje również możliwość uzyskania najkorzystniejszych warunków na komórkowy dostęp do Internetu.

Aby zapoznać się ze wszystkimi szczegółami oferty „Specjalny plan cenowy No limit MegaPHONE”, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.

Usługi sieci PLUS

Za naszym pośrednictwem możesz skorzystać ze wszystkich usług realizowanych w sieci Plus GSM. Wynegocjujemy dla Ciebie niepowtarzalne warunki cenowe.

Aby skorzystać z naszej pomocy, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.

Usługi sieci PLAY

Za naszym pośrednictwem możesz również skorzystać ze wszystkich usług realizowanych w sieci PLAY. Wynegocjujemy dla Ciebie niepowtarzalne warunki cenowe.

Aby skorzystać z naszej pomocy, wypełnij formularz zgłoszeniowy, a nasz dział sprzedaży skontaktuje się z Tobą.

 

Scroll to Top