IT i Internet

SPRZĘT KOMPUTEROWY I AKCESORIA

ITT Polska oferuje szeroki zakres rozwiązań, od skomplikowanych serwerów po stacje robocze i peryferia. Nasi specjaliści dobierają sprzęt i rozwiązania techniczne zgodnie z potrzebami i wymogami Klienta. Oferujemy kompleksowy serwis, zapewniamy wyłącznie nowe produkty z gwarancją producenta i po najkorzystniejszych cenach.. Usługa skierowana jest zarówno do klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

 

Zobacz więcej

USŁUGI INTERNETOWE

ITT Polska zapewnia dostęp do szerokopasmowej sieci oraz hosting. Nasi specjaliści zapewniają pełne wsparcie i pomoc w wyborze odpowiedniej opcji. Usługa skierowana jest do małych i średnich przedsiębiorstw oraz dużych firm i instytucji. Dzięki szerokiemu zakresowi usług ITT Polska łączy usługę internetową i telefoniczną w atrakcyjne pakiety cenowe. Oferuje szeroką paletę przepływności, dostosowaną do potrzeb Klienta wraz z szybką i łatwą możliwością jej zwiększenia i dostosowania do aktualnego zapotrzebowania. Klient znajduje się pod opieką menadżera, który zapewnia mu kompleksową opiekę.
 
Zobacz więcej

HOSTING

Oferta hostingu skierowana jest do Klientów posiadających wysokie potrzeby z zakresu stabilności działania, dostępności i bezpieczeństwa stron internetowych.
 
Zapewniamy:

  • wysoką jakość usług,
  • fachową pomoc specjalistów,
  • szybkość działania serwerów i łączy internetowych,
  • obsługę różnych standardów,
  • konkurencyjne ceny.

Zobacz więcej

Szeroki zakres usług świadczonych przez ITT Polska daje Klientowi nieograniczony wachlarz możliwości  kompilowania kilku ofert w jedną.

Scroll to Top